دوشنبه, 11 مرداد,1400
Cannot open database "parsalum" requested by the login. The login failed. Login failed for user 'parsalum'.

معرفی

  • با توجه به کاربردهای وسیع و روزافزون آلیاژهای آلومینیوم در صنایع مختلف، شرکت پارس آلومان کار (سهامی خاص) با پشتوانه 45 ساله تجربه کارشناسان خود، به عنوان یکی از معدود تأمین کنندگان و تولیدکنندگان ورق آلومینیوم در ایران در سال 1385 آغاز به فعالیت نموده و هم اکنون با دراختیار داشتن خط ریخته گری مداوم آلومینیوم با ظرفیت 10.000 تن، یکی از تأمین کنندگان ورق ریخته گری شده آلومینویم در ایران و خاورمیانه محسوب می شود. همکاران تجاری پارس آلومان کار در سراسر دنیا دسترسی به حجم عظیمی از منابع آلومینومی دنیا را برای ما میسر کرده اند.

چشم انداز شرکت پارس آلومان کار:

  • شرکت پارس آلومان کار با آینده نگری خود از صنعت آلومینیوم و جایگاه رو به رشد آن در مصرف جهانی و داخلی، تلاش دارد تا بتواند با برنامه ریزی منسجم نسبت به افزایش ظرفیت تولیدی خود و ایجاد تنوع در تولید محصول، جایگاه بالاتری را در صنعت آلومینیوم به خود اختصاص می دهد و با توجه به گام های اساسی که در این جهت از ابتدای سال تاسیس خود برداشته است کسب مقام رهبری بازار در صنعت آلومینیوم در ایران و منطقه، چشم انداز مدیریت این شرکت می باشد.
  • ماموریت اصلی پارس آلومان کار:

    کمک به اهداف توسعه کلان در کشور، افزایش سهم بازار، تنوع در تولید، تولید با کیفیت برتر، کسب جایگاه رهبری در بازار صنعت آلومینیوم کشور و منطقه با احترام عمیق به خواسته های مشتریان.

  • شعار رسمی پارس آلومان کار:

    ما ایده هایمان را محقق می کنیم. We make things possible