معرفی شرکت پارس آلومان کار

شرکت تولیدی پارس آلومان کار (سهامی خاص) با پشتوانه نیم قرن تجربه کارشناسان و متخصصین خود در سال ۱۳۸۵ به عنوان یکی از معدود تامین کنندگان و تولیدکنندگان ورق آلومینیوم در ایران، کارخانه خود را در شهرک صنعتی آراسنج، واقع در شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین، در زمینی به مساحت تقریبی ۲/۵ هکتار و ده هزار متر مربع سالن تولید، توسط بخش خصوصی احداث و در سال ۱۳۸۸ تولید خود را به بازار عرضه نمود.

این شرکت با در اختیار داشتن خط ریخته گری پیوسته آلومینیوم ظرفیت ۱۶.۰۰۰ تن در سال، یکی از تامین کنندگان ورق ریخته گری شده آلومینیوم در ایران و خاورمیانه محسوب می شود. دسترسی به حجم عظیمی از منابع جهانی آلومینیوم به دلیل موقعیت استراتژیک ایران و نیز وجود متخصصین و کارشناسان مجرب صنعت آلومینیوم در کشورمان، شرایط احداث تاسیسات عظیمی دراین صنعت، به نام شرکت پارس آلومان کار را مهیا ساخت و ما توانستیم با استفاده از منابع مذکور، به صنایع مختلف کشور ارائه خدمت نمائیم.

اکنون شرکت پارس آلومان کار با شناخت از ظرفیت های مجموعه خود و با رویکردی بلند مدت در جهت بهینه سازی روشها و با توجه به داشتن گواهینامه های:

ISO 9001 : 2015      /      ISO 14001 : 2015      /       ISO 45001 : 2018

در حوزه های مدیریت کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی و نیز مدیریت محیط زیست، مطابق با استانداردهای بین المللی فعال بوده و به بازار فروش محصولات صنایع معتبر از جمله پتروشیمی و نفت وارد شده است.

با اجرای طرح توسعه این شرکت، تولید انواع فویل با ضخامت حداقل۷میکرون با ظرفیت سالیانه ۷ هزار تن میسر گردیده است .

این شرکت در سال ۱۳۹۲ علاوه بر حفظ و نگهداری از سیستمهای مدیریتی، موفق به کسب گواهینامه های ISO/TS 29001 و HSE-MS در زمینه های سیستم مدیریت کیفیت مورد نظر زنجیره نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین مدیریت یکپارچه سلامت، ایمنی و زیست محیطی شده است. توجه به سیستم های مدیریتی، روشهای کنترلی بهبود مستمر در همه زمینه ها و ایجاد روشهای مدرن جلب رضایتمندی مشتریان در سرلوحه اهداف پارس آلومان کار قرار گرفته است. این شرکت علاوه بر اهمیت جلب رضایت مشتریان، مواردی چون تعهد به قوانین زیست محیطی و همچنین ایمنی، ارتقاء سطح دانش و رضایت پرسنل را مد نظر قرار داده است. در این راستا شرکت پارس آلومان کار اقدام به احداث یکی از مجهزترین خانه های بهداشت منطقه نموده است که پرسنل علاوه بر بهره مندی از خدمات بهداشتی، با همکاری شرکت از خدمات بیمه تکمیلی درمان نیز بهره مند می باشند. از سویی دیگر، شرکت در امر ارتقاء آموزش کارکنان در راستای اهمیت به موضوع بهبود مستمر، بر اساس برنامه ریزی های واحد آموزش اقدام می نماید. پارس آلومان کار در راستای نیل به اهداف سازمانی، در سال ۱۳۹۰ واحد R&D خود را ایجاد و مورد بهره برداری قرار داده است و با تکیه بر تجارب و دانش کارشناسان ارشد خود مشغول تحقیقات بیشتر در زمینه های مرتبط با فعالیت شرکت می باشد.

چشم انداز شرکت پارس آلومان کار

شرکت پارس آلومان کار با برخورداری از امکانات تولیدی، دانش فنی و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته توانسته است محصولات خود را با بهترین کیفیت و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و در سریعترین زمان ممکن، با احترام به حقوق مشتری، به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید و در مدت کوتاهی جایگاه خود را در داخل و خارج از کشور در بین رقبا تثبیت نماید.

مدیریت و کلیه پرسنل کوشای این شرکت، با برنامه ریزی جهت اجرای طرح توسعه آینده برای تولید انواع کویل و فویل با ضخامتهای گوناگون، با ظرفیت ۱۸.۰۰۰ تن در سال، گام اساسی و مهمی را برای توسعه شرکت برداشته و امیدوار است بتواند با توکل به خداوند، و با تلاش بی وقفه مدیران و متخصصین خود، نقش مهمی در رهبری بازار آلومینیوم در داخل و کشورهای منطقه کسب نماید.